Oriflame Ağustos Kataloğu 2017

Oriflame Ağustos Kataloğu 2017

1967 yılından günümüze kadar gelen güvenilir kaliteli ve zengin ürün yelpazesiyle her tarza her bütçeye ve Oriflame Ağustos Kataloğu 2017kendine değer verip bakımlı olmayı seven tüm bay ve bayanlarımıza hatta son yıllarda oldukça sevilen çocuk ve bebek ürünleriyle de hizmet vermeye devam eden marka Oriflame Ağustos Kataloğu 2017  müşterileriyle buluştu. Her ay farklı indirimler, hediyeli ürünler, kataloğa yeni eklenen parçalarla bu ay oriflame ağustos kataloğu yine harika.

ORİFLAME & TEGV İŞBİRLİĞİ: 2017 ye girerken sevilen oyuncu Ceyda Düvenci’nin TGEV yararına düzenlenen sosyal sorumluluk projesi kapsamında tasarladığı 2017 ajandası büyük takdir toplamıştı.

PARFÜMLER: oriflame markası parfümler konusunda kalitesini ispatlamış bir markadır. Her tarzı yansıtabildiği gibi en yüksek fiyatlı ürününden en düşük fiyatlı ürününe kadar hiçbir parfümünde kalitesinden ve kalıcılığından ödün vermez ağustos kataloğunda birbirinden özel setler, kaçırılmayacak fırsatlar ve cezbeden indirimlerle yine tuvalet aynalarımızda başrolü başka markalara bırakmayacağa benziyor.

BANYO&DUŞ ÜRÜNLERİ: Evinin banyosunu kimi zaman lüks bir spaya kimi zaman el değmemiş bir ormana kimi zamanda egzotik bir kumsala dönüştürmeyi kim istemez ki. Yapmanız gereken tek şey bir oriflame kataloğu edinmek. Masmavi deniz kokulu duş jelleri egzotik meyveli sabunlar ve lüksün sınırlarında dans eden spa serileri oriflame ağustos 2017 kataloğunda seni bekliyor.

Oriflame ağustos kataloğunda makyaj severleri de unutmamış. Renkli kozmetikten, kapatıcılara, rimellerden, eyelinerlere yine birçok üründe kaçırılmayacak fırsatlar müşterilerini bekliyor. Tüm bunların yanı sıra her yaşa uygun olarak farklı farklı son teknolojilerle üretilmiş yaşlanma karşıtı ürünler, tüm cilt tiplerinin sorunlarını ayrı ayrı ele alan ve özel olarak sorunu çözmeye yönelik olarak üretilmiş cilt bakımı, her insanın en temel ihtiyaçlarında olan kişisel bakım, geniş ürün yelpazesiyle erkek serileri, saç bakımı ve minikler için özel olarak üretilmiş onların hassas ciltleri için özel tasarlanmış hem sağlıklı hem de eğlenceli çocuk ve bebek ürünleride unutulmamış.